Loading...

NEMOVITOSTI

osobní přístup, jednoduchost, přímost, opora
NEMOVITOSTI
  • zpracování nájemních, kupních, darovacích a směnných smluv včetně
  • advokátní úschovy kupní ceny
  • řízení před katastrálními úřady
  • bytové spoluvlastnictví
  • vypracování Prohlášení vlastníka, smluv o výstavbě
  • zakládání SVJ a bytových družstev
  • zajištění zpracování znaleckých posudků na cenu nemovitosti
  • řešení majetkoprávních vztahů ve větších územních celcích

V oblasti stavebního práva a nemovitostí se Advokátní kancelář Economy pohybuje od svého založení. Dokážeme tak klientovi poskytnout prvotřídní službu založenou na dvacetiletých zkušenostech se stavebním právem a nemovitostmi.

Zabýváme se převody nemovitostí jak kupní smlouvou, tak i např. darovací nebo směnnou smlouvou, včetně advokátní úschovy kupní ceny. Zpracováváme pro klienty podklady a návrhy na vklady do katastru nemovitostí a v řízení před katastrem nemovitostí naše klienty i zastupujeme. V souvislosti s převody nemovitostí jsme schopní zajistit zpracování znaleckého posudku na cenu nemovitosti, případně vypracování daňového přiznání k dani z nabytí nemovitosti.

Ve spolupráci s realitní kanceláří CENTURY 21 SUBVENIO zajišťujeme advokátní služby týkající se nemovitostí kupujícím i prodávajícím klientům.

V rámci našich služeb jsme také schopni nabídnout vypracování prohlášení vlastníka, smlouvy o výstavbě, případně založení společenství vlastníků jednotek nebo bytového družstva.

Advokátní kancelář Economy JUDr. Pecl a spol., v.o.s., byla založena v Brně v roce 1996. Od svého založení se advokátní kancelář specializuje na komplexní službu klientům, zejména v návaznosti na provádění staveb, převodů nemovitostí, bytového spoluvlastnictví a obchodního práva.

ADVOKÁTI

JUDr. Ivan Pecl
Email: pecl@economy-advocate.com

JUDr. Jana Peclová
Email: peclova@economy-advocate.com

PRÁVNÍK

Mgr. Peter Sabol
Email: sabol@economy-advocate.com

SEKRETARIÁT

Bc. Sandra Červinková
Email: cervinkova@economy-advocate.com

Eva Mašková
Email: office@economy-advocate.com